تبلیغات در اینترنتclose
روش هایی برای تعیین اندازه میله ها
زمان جاری : پنجشنبه 25 مهر 1398 - 7:30 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

امیدی برای آگاهی
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 4
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 99
عضویت: 17 /10 /1397


روش هایی برای تعیین اندازه میله ها


همانطور که در بالا اشاره کردیم ، اگر چندین اندازه میلگرد که به هم نزدیک هستند اشتباه شود ، حتی مهندسین نظارت ممکن است در شناسایی کنترل اندازه مشکل داشته باشند. اطلاع.

تشخیص اندازه میلگرد از طریق کنترل چشمی
نظارت مهندسین با تجربه به دست آمده در طی چندین سال. دیدن میله ها می تواند به راحتی اندازه میله های مورد نظر را تعیین کند. این یک روش معمول برای اندازه گیری اندازه میلگرد است ، اما به خاطر داشته باشید که مهندسان مبتدی نمی توانند به راحتی کنترل میلگرد را از طریق کنترل چشم تشخیص دهند. اما در کارخانه هایی که میله ها به هم وصل هستند ، اندازه آن کمی با یکدیگر متفاوت است ، تشخیص آن توسط کنترل چشم امکان پذیر نیست. به دلیل احتمال خطای چشم ، کدهای رفتاری موجود نیز امکان بازرسی بصری را ندارند.

اندازه وزن میلگرد را با وزن دادن میلگرد با استفاده از مقیاس تعیین کنید
این روش از کنترل چشم دقیق تر است. این روش یک میلگرد وزن دارد ، سپس قطر میلگرد را با وزن محاسبه می کند. تنها مشكل این روش ، یافتن مقیاس خاص برای اندازه گیری قیمت میلگرد برای یك پروژه است.

۴ / (۳ ۱۴ ۱۴ * d ^ 2) * یک متر * 1 (وزن مخصوص) = وزن میلگرد یک متر

اندازه میلگرد را از طریق کولیس تشخیص دهید
کولیس یکی از ابزارهای مهندسی است که در بسیاری از زمینه ها از جمله صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد مورد نظر با دقت زیادی توسط دستگاه کولیس اندازه گیری می شود. دستگاه کولیس باید سه بار با توجه به نوع آج استفاده شده اندازه گیری شود. 1- قطر اسمی 2- قطر میدان 2- قطر خارجی. در یک مثال ساده این مفاهیم را بررسی می کنیم. فرض کنید میلگرد 1 دارای یک خط الراس است که به طور یکنواخت اعمال می شود ، سپس قطر اسمی آن 1 است ، قطر میدان (به استثنای آج) برابر 1 و قطر بیرونی (با آج) است.

امضای کاربر : کلایمر قفل هوشمند نمونه سوالات آیین نامه رانندگی خرید گوسفند زنده در تهران قفل کارتی دام زنده قفل اثر انگشت سولفات آلومینیوم
سه شنبه 09 مهر 1398 - 15:47
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

موفق باشید

تماس با ما | روش هایی برای تعیین اندازه میله ها | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS