زمان جاری : شنبه 02 تیر 1403 - 10:58 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

امیدی برای آگاهی
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 114
نویسنده پیام
mohsenibook آفلاین


ارسال‌ها : 10
عضویت: 14 /11 /1399

تشکر شده : 2
کتاب دفتر برنامه ریزی باشگاه مغز (BRAIN PLANNER)
خرید کتاب دفتر برنامه ریزی باشگاه مغز (BRAIN PLANNER)
مولفان: دکتر تارا رضاپور - دکتر حامد اختیاری
-----------------------------------------------------------------------
درباره کتاب:
گروه باشگاه مغز که همواره در تلاشند تا با طراحی و تولید ابزارهایی هدفمند در جهت بهبود عملکردهای مغزی گام بردارند، این بار نیز به پشتوانه‌ی دانش و تجربه در حوزه‌ی مطالعات مغز مجموعه‌ی جدیدی تحت عنوان «دفتر برنامه ریزی» آماده کرده‌اند. هدف اصلی ارائه‌ی دفترچه، تشویق افراد به ثبت ساختار یافته‌ی فعالیت‌های روزمره و اهدافی است که برای آینده‌ی خود تعیین کرده‌اند و در راستای تحقق آن تلاش می‌کنند.
دفتر برنامه ریزی باشگاه مغز، ضمن داشتن جنبه‌های مشترک با انواع دفاتر برنامه‌ریزی موجود، بخش‌هایی دارد که آن را از انواع مشابه متمایز می‌کند. بخش‌هایی که بر پایه‌ی آموزش‌ها و تمرینات مغزی طراحی شده‌اند و با اصل تکرار، سعی در تقویت عمکردهای مغز دارند.

سه شنبه 14 بهمن 1399 - 19:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
lijel10416 آفلاینارسال‌ها : 2
عضویت: 10 /2 /1402


پاسخ : 1 RE کتاب دفتر برنامه ریزی باشگاه مغز (BRAIN PLANNER)

میز برنامه ریزی روزانه توسط گروه پژوهشی سیمینه بر اساس موفقیت، مدیریت زمان و علم ذهن طراحی شده است. میز برنامه ریزی روزانه سیمینه نه تنها یک محصول برنامه ریزی و مدیریت زمان است، بلکه منشی بسیار دقیقی است که به شما در برنامه ریزی و مدیریت تمامی امور روزانه کمک می کند و از فراموشی بیشتر موارد جلوگیری می کند. یکی از مزایای بزرگ این محصول کمک به افزایش قدرت برنامه ریزی، هدف گذاری و جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته است. طراحی این میز حاصل 8 سال مدیریت عملی در کار و زندگی است.

این میز یک پشتیبان بسیار قوی برای همه کسانی است که وظایف خود را انجام نمی دهند، کارهای عقب افتاده زیادی دارند یا برای رسیدن به موفقیت نیاز به برنامه ریزی و تعیین اهداف در زندگی دارند.

شما می توانید با کمک این میز و با هدف گذاری در زندگی و مدیریت کارهای روزمره زندگی خود را به طرز بسیار شگفت انگیزی متحول کنید.

همچنین این میز به شما کمک می کند تا استرس ناشی از انجام ندادن کار به هر دلیلی در طول روز را کاهش دهید.

با صرف زمان کمی در روز و تکمیل کامل جداول علمی کاربردی دفتر برنامه ریزی روزانه می توانید بازده کاری خود را تا 80 درصد افزایش دهید.همانطور که می دانید، 20 درصد از زمانی که صرف برنامه ریزی می کنید برابر با 80 درصد زمانی است که صرف انجام هر کاری می کنید.
دفتر برنامه ریزی چیست؟
شاید بهتر باشد قبل از اینکه از چیستی دفتر برنامه ریزی صحبت کنیم، در گام اول کمی با برنامه ریزی آشنا شویم تا این موضوع برای ما بهتر و زیباتر شود و بتوانیم این موضوع را برای خودمان کاربردی و کاربردی کنیم. برای این منظور پیشنهاد می کنم مقاله برنامه ریزی چیست؟

برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای باید نکات زیادی را رعایت کنیم که یکی از آنها دفتر برنامه ریزی است. دفتر برنامه ریزی به افراد نظم و انضباط را می آموزد و به آنها می فهماند که نظم از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند یکی از مهم ترین راه های رسیدن به موفقیت باشد. دفتر برنامه ریزی تعیین می کند که در طول روز چند ساعت به هر یک از وظایف خود اختصاص می دهیم. همچنین زمینه ای را برای تلاش برای افزایش زمان مرتبط با وظایف با اهمیت بیشتر فراهم می کند. دفاتر برنامه ریزی در کشورهای مختلف جهان مورد توجه اساتید، دانشجویان و تمامی کسانی که می خواهند به رضایت و موفقیت شخصی دست یابند.

امضای کاربر :
تلاش در جهت رشد و پیشرفت شما
آموزش هدف گذاری و برنامه ریزی
ارائه محصولات کاملا کاربردی
ارائه مقالات مرتبط با موفقیت
یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 - 09:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

موفق باشید

تماس با ما | کتاب دفتر برنامه ریزی باشگاه مغز (BRAIN PLANNER) | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS