تبلیغات در اینترنتclose
تفاوت قفل های هتلی با قفل های آپارتمانی
زمان جاری : جمعه 28 تیر 1398 - 4:18 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

امیدی برای آگاهی
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 4
نویسنده پیام
avaseo آفلاین


ارسال‌ها : 87
عضویت: 17 /10 /1397


تفاوت قفل های هتلی با قفل های آپارتمانی
همان طور که میدانید یکی از اساسی ترین و مهمترین راه های حفظ امنیت از منازل ، سازمان ها ، شرکت ها و هتل ها و به صورت کلی هر مکانی که نیاز به امنیت بیشتر و دقیق دارد ، کنترل تردد افراد و محدود کردن دسترسی افراد به محل مورد نظر است و مشخصا درب های ورودی و قفل های نصب شده روی این درب ها اولین گزینه کنترل عبور و مرور و افزایش امنیت در این مکان ها می باشند .

لذا برای تهیه این قفل هوشمند نیاز به این داریم که در ابتدا به این موضوع پی ببریم که ابن قفل را برای چه مکانی قرار است تهیه کنیم.

پس به اختصار به بررسی تفاوت قفل های هتلی ( کارتی ) با قفل های آپارتمانی ( اثرانگشتی / کدی و یا حالات ترکیبی آن ) می پردازیم .

قفل دیجیتال و هوشمند به طور گسترده در بسیاری از هتل ها استفاده می شود . اما با پیشرفت جامعه و آشنایی افراد به این تکنولوژی کم کم این صنعت به دیگر طیف ها نیز کشیده شد .

قفل های کارتی و یا همان قفل های هتلی به علت استفاده از کارت های هوشمند دردسر های گم شدن کلید مکانیکی فلزی را از میان بر میدارند .

و در صورت مفقودی و یا گم شدن به راحتی و در زمان بسیار کوتاه می توان کارت قبلی را ابطال و نسبت به صدور کارت جدید اقدام نمود .

این تنکنولوژی برای آپارتمان ها خیلی کارایی ندارد زیرا گم شدن کارت و یا جا گذاشتن کارت برای آپارتمان ها دردسر های بسیار دارد .

به همین علت است که فناوری ثبت کد و یا اثرانگشت را برای قفل های آپارتمانی تعریف کرده اند .
زیرا صدور و ابطال کارت برای آپارتمان ها به علت عدم وجود دستگاه کارت خوان و نرم افزار زمان بر بوده و توجیهی ندارد .

تامین و افزایش میزان امنیت و آسایش مهمانان هتل
با توجه به نظریه بنیادین آبراهام مازلو و بینش وی در مورد نیاز های اساسی انسان ها و تعریف نیاز امنیت به انوان یکی از مهمترین سلسله های نیاز های بشریت به این تعریف که : نیاز به رهایی از وحشت، تأمین جانی و عدم محرومیت از نیازهای اساسی و به عبارت دیگر نیاز به حفاظت از خود در زمان حال و آینده , میتوان دلیل محبوبیت قفل های کارتی و جایگزین شدن آن ها به قفل های مکانیکی را به خوبی درک نمود .

و با توجه به این موضوع که هتل ها و مراکز اقامتی همگی جزء مراکز عمومی به شمار میروند و تعداد افرادی که در این مراکز رفت و آمد هستند بیشمارند و این موضوع خود باعث کاهش امنیت افراد می شود لذا لازم است که با استفاده از امکانات خاصی همانند قفل های هتلی و یا همان قفل های کارتی , امنیت را برای مسافران و مهمانان هتل فراهم نمود .

امضای کاربر : کلایمر قفل هوشمند نمونه سوالات آیین نامه رانندگی خرید گوسفند زنده در تهران قفل کارتی دام زنده قفل اثر انگشت سولفات آلومینیوم
شنبه 14 اردیبهشت 1398 - 15:16
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

موفق باشید

تماس با ما | تفاوت قفل های هتلی با قفل های آپارتمانی | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS